Kullamäe ja Baunach osutasid tabeli kolmandale meeskonnale tugevat vastupanu

-Kristian Kullamäe ja Baunach | Foto: Baunach Young Pikes Facebook

Saksamaa korvpalli esiliigas ProA-s pidi Kristian Kullamäe ja Henri Drelli koduklubi Baunach Young Pikes tunnistama võõrsil Nürnbergi Falconsi 69:66 paremust.

Nürnbergile kuulus avaveerand 15:14 ja poolajaks oli nende eduseis 28:27. Kolmanda veerandaja kaotas Baunach 18:20 ja seega algas viimane neljandik seisult 45:48. Korra jõuti veel 57:59 peale, aga lõpuminutitel suutis Nürnberg edu hoida ja napi kolmepunktilise võidu kokkuvõttes kirja saada.

Kristian Kullamäe teenis mänguaega ligi 36 minutit ja viskas 10 punkti (vabavisked 2/3, kahesed 1/5, kolmesed 2/8). Veel võttis ta 3 lauapalli, andis 5 korvisöötu, tegi 4 pallikaotust ja 2 isiklikku viga. Henri Drell koosseisu ei kuulunud. Meeskonna parimana tõi Adam Pechacek 22 punkti, võitjate poolelt viskas Jackson Ross Kent 17 silma.

Baunach (6-24) lõpetas hooaja turniiritabelis viimasel ehk 16. kohal. Nürnberg (19-11) on kolmas.