Teder ja Washington State said tippülikoolilt võrdsete heitluses napi kaotuse

-Johanna-Eliise Teder | Foto: wsucougars.com

Johanna Eliise Tederi koduvõistkond Washington State Cougars sai USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis hooaja esimese kaotuse, kui kodusaalis jäädi 65:69 alla Oregon Ducksile.

Washington State võitis avaveerandi 20:14 ning poolaja lõpuks juhiti Tederi kaugviske järel 37:32. Kolmandal veerandil suutsid külalised aga vahe tasa teha ning sealt edasi kulges mäng pingelises punkt-punkti heitluses.

Algviisikus alustanud Teder mängis 26 minutit ning viskas selle ajaga viis punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/3), võttis ühe lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja tegi ühe vaheltlõike. Lisaks kogunes eestlanna arvele kaks pallikaotust ja üks isiklik viga.

Oregoni naiskond kuulub USA üliõpilasliigas tippude hulka. Esmaspäeval avaldatud Associated Pressi edetabelis hinnati Oregoni NCAA tugevuselt kaheksandaks naiskonnaks.

Washington State’il on nüüd kirjas kolm võitu ja üks kaotus, Oregon on võitnud kõik seitse senist kohtumist.