Adler ja Sepp vedasid G4S Noorteliiga kolmanda järjestikuse võiduni

-Anete Elisabeth Adler | Foto: Siim Semiskar

G4S Noorteliiga võistkond teenis täna naiste Balti korvpalliliigas kolmanda järjestikuse võidu, kui alistas võõrsil Jurmala 62:57 (7:14, 16:22, 22:8, 17:13).

Kohtumise esimene poolaeg kuulus selgelt Läti klubile. G4S Noorteliiga jäi nelja minutiga taha 0:9 ning kaotas avapoolaja 23:36. Seejärel aga tulid eestlannad Marie Anette Sepa vedamisel mängu tagasi ja otsustavale veerandajale mindi vastu juba nende 45:44 eduseisul. Viimasel veerandajal G4S Noorteliiga enam eduseisu käest ei andnud.

Teist päeva järjest oli võistkonna resultatiivseimaks mängijaks Marie Anette Sepp, kelle arvele kogunes täna 17 punkti, 7 lauapalli ja 3 korvisöötu. Anete Elisabeth Adler tegi kaksikduubli, visates 14 punkti ja võttes maha 11 lauapalli. Keandra Koorits ja Helena Stina Svilberg said mõlemad kirja 6 punkti ning Marija Gontšarova ja Grete Kruuk lisasid kumbki 5 silma.

Jurmala resultatiivseim oli 18 punkti visanud Zane Novikova, kes hankis lisaks ka 8 lauapalli.

G4S Noorteliiga võistkonnal on nüüd Balti liiga teises divisjonis viis võitu ja viis kaotust, Jurmala on võitnud kaks ja kaotanud kuus kohtumist.