Alar Varrak ja Dzukija alistasid EuroCupil osalenud Lietkabelise koguni 25 punktiga

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

Leedu korvpalli meistriliigas teenis Alar Varraku juhendatav Alytuse Dzukija suure, 98:73 võidu Panevežyse Lietkabelise üle. Sellega lõpetati ka kolmemänguline kaotusteseeria.

Juba avaveerand kuulus Dzukijale 27:16 ning poolajaks juhiti 53:35. Kolmas veerandaeg mängiti 24:24 viiki, kuid viimasel neljandikul oli taas parem Dzukija 21:14.

Anatoly Kashirov oli võitjate parim 25 punktiga. 13 silma lisas tiimi kapten ja hooajal 2009/2010 Eesti meistriliigas Valga meeskonna eest mänginud Gediminas Navickas. Võrdselt 11 punkti tõid endine Pärnu mängumees Paulius Petrilevicius, Parrish Petty ja Alan Wiggins. Lietkabelise eest viskas 12 punkti Žanis Peiners ja 11 silma jäi Kšištof Lavrinovici nimele.

Dzukija (8-17) jätkab kümne meeskonna seas kaheksandal kohal. Tänavusel hooajal EuroCupi põhiturniiril kaasa teinud Lietkabelis (16-9) on neljas.