Algviisikus alustanud Jürgens aitas Oral Robertsi võiduni

-Carlos Jürgens | Foto: Oral Roberts University

Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles sai pühapäeval USA üliõpilasliigas NCAA kirja võidu, kui võõrsil alistati tulemusega 86:72 South Dakota Coyotes.

Skoori avas Jürgensi kolmepunktivise ja mängu esimesed minutid möödusid tasavägiselt. Avapoolaja keskel jäi Oral Roberts taha 18:24, kuid tegi seejärel 14:4 spurdi ning hoidis eduseisu kohtumise lõpuni.

Taaskord algviisikus alustanud Jürgens sai mänguaega 10 minutit, mille jooksul viskas 5 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/2), jagas 4 resultatiivset söötu ning tegi ühe pallikaotuse ja 3 isiklikku viga.

Oral Robertsi parim oli kaksikduubli teinud Kevin Obanor, kes viskas 24 punkti ja võttis 14 lauapalli. Kaotajate resultatiivseim oli 20 punkti toonud Triston Simpson.

Oral Roberts jätkab oma konverentsis (Summit League) 5. kohal, olles kogunud 6 võitu ja 6 kaotust. Kogu hooaja saldo on meeskonnal 10 võitu ja 17 kaotust. Oma järgmise kohtumise peab Oral Roberts Eesti aja järgi reede öösel, kui võõrsil on vastaseks konverentsi tabelis 4. kohal asuv North Dakota State.