Alles eile Poola koondist kollitanud Märt Rosenthal säras päev hiljem juba Tšehhi klubi vastu

-Märt Rosenthal | Foto: ENBL

Tartu Ülikool Maks & Moorits pidas oma Põhja-Euroopa liiga edasi lükatud mängu tšehhi hetke kolmanda meeskonna Brno Basketiga Riias. Kuni viimase veerandi keskpaigani olid ohjad tartlaste käes, aga viimaste minutitega pööras Brno mängu enda kasuks ja võitis 87:81. Märt Rosenthal tõi Tartu parimana 19 punkti ja andis kuus korvisöötu.

Riias Daugava spordihoones peetud kohtumise avapoolaega kontrollis Brno meeskond ja alles poolaja lõpuminutitel sai Tartu 7:0 spurdi järel ette ning võitis esimese poolaja 40:37.

Kolmandal veerandil hoidsid tartlased nelja-viie punktilist edu ja suurimat rolli selles mängis äsja koondise juurest meeskonnaga liitunud Märt Rosenthal. Enne viimast veerandit näitas tabloo Tartu eduseisuks 61:53.