fbpx
Close

Allingust Kanguri ja isa-poeg Pehkani: Müürsepa “Viimane Lahing” toob platsile põnevad mängumehed

-Martin Müürsepp | Foto: Siim Semiskar

-Martin Müürsepp | Foto: Siim Semiskar

Martin Müürsepa “Viimane Lahing” on selle sügise suurim korvpallimatš kogu Baltikumis. Omavahel lähevad vastamisi Martini võitluskaaslastest koosnev Dream Team ja eestlastest komplekteeritud legendaarne Tallinna Kalev.

Mängitakse võidu ja heategevuse eest, sest kogutakse raha heategevusfondile Minu Unistuste Päev, mis aitab tõsiste tervisemuredega lapsi ning nende vanemaid. Tallinn Kalev on kohtumiseks kokku saanud hirmkõva koosseisus viimaste aastate ja aastakümnete Eesti parematest palluritest kellest osa on tipptasemel tegevad siiani.

Platsile jooksevad:

#4 Tanel Sokk (183 cm)
#4 Indrek Reinbok (190 cm)
#5 Tair Tenno (190 cm)
#7 Valmo Kriisa (192 cm)
#8 Janar Talts (205 cm)
#9 Priit Lokutšievski (200 cm)
#9 Tarmo Kikerpill (196 cm)
#10 Indrek Rumma (198 cm)
#10 Vallo Allingu (206 cm)
#14 Kristjan Kangur (202 cm)
#15 Rauno Pehka (185 cm)
#15 Ran Andre Pehka (190 cm)
#42 Andre Pärn (202 cm)
#51 Reinar Hallik (208 cm)

Tegevmängijatest löövad kaasa BC Kalev/Cramo kapten Kristjan Kangur (eelmisel hooajal Eesti-Läti liigas keskmiselt 6,5 punkti, 4 lauapalli ja 2,1 korvisöötu mängus) ning sellest hooajast Tallinna Kalev/TLÜ värve esindavad Tanel Sokk ja Ran Andre Pehka. Hooajaeelsetes kohtumistes on mõlemad tagamängijad olnud põhitegijate hulgas.

Vähemal või suuremal määral on ka ülejäänud mehed ennast korvpalli juures hoidnud. Priit Lokutšievski pallib Soome amatöörliigas, Janar Taltsist on saanud Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi spordidirektor, Indrek Reinbok aitab Kalev/Cramot abitreenerina ning Andre Pärn võitis suvel Kohila 3×3 etapi.

Kuidas ülejäänud meeste vorm on ja kas legendaarne Tallinna Kalev saab Martini Dream Teamile vastu selgub juba 26. Septembril kell 19:00 Saku Suurhallis.

scroll to top