Anderson ja Keltern on Saksamaal võitmatud, Pulk ja Hannover vaid sammu kaugusel

-Janne Pulk ja TKH Basketball | Foto: TKH Basketball Damen Facebook

Saksamaa korvpalli kõrgliigas jätkavad mõlemad seal pallivad Eesti naistekoondislased koos oma tiimidega liiga täielikus tipus. Lõppenud nädalavahetusel teeniti taas võidulisa.

Merike Anderson ja Keltern alistasid võõrsil 78:58 Osnabrück SC. Eestlannast tagamängija viibis väljakul 11 minutit, kuid punktiarvet ei avanud, eksides ühel kolmepunktiüritusel. Protokolli sai Anderson kirja ka ühe vaheltlõike ja 2 isiklikku viga.

Võitjate parimana kogus Andjelina Radic 16 punkti ja 9 lauapalli, Brittany Dinkins sai kirja 12, Brittany Brown 11 ning Ilze Jakobsone ja Jasmine Thomas kumbki 10 silma. Kaotajatest hiilgas Brianna Rollerson 26 punktiga.

Janne Pulk ja Hannover teenisid samuti võidu võõrsil, kui 82:81 oldi üle Saarlouis Inexio Royalsi naiskonnast. Eestlanna kogus 20,5 minutiga 10 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/5, vabavisked 5/6) ja ühe resultatiivse söödu ning tegi ka 2 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

Võitjate edukaimana hiilgas Aliaksandra Tarasava 32 punktiga, Marleen Suzan Peek tõi 20 silma. Kaotajatest viskas Jessica Kovatch 31 punkti, Alison Gorrell tõi 19 silma ja Nadješda Ilmberger kogus 16 punkti ja 11 lauapalli.

Keltern on liigatabelis täisedu viie võiduga juhtimas, Hannover on koos Herneri naiskonnaga kogunud 4 võitu ja ühe kaotuse.

varskavesi.ee

Jaga postitust