fbpx
Close

Arizona peatreener tunnustas raske võidu järel Kerr Kriisat: te ei kujuta ette, mis ta ütles!

-Kerr Kriisa | Foto: AFP/Scanpix

USA üliõpilaskorvpalliliiga NCAA kõrgeimas divisjonis sai eesti aja järgi ööl vastu laupäeva võidulisa Kerr Kriisa koduülikool Arizona, kui lisaajal alistati 82:78 Rauno Nurgeri kunagine tiim Wichita State Shockers. Kuigi võit tuli Arizona jaoks raskelt, siis pärast kohtumist oli peatreener Tommy Lloyd positiivselt meelestatud ning kiitust jagus ka Kriisa suunal.

“Milline võitlus see oli!” sõnas Lloyd pärast kohtumist ajakirjanikele. “Me teadsime, et sellest mängust tuleb meile kõva väljakutse. Wichita State on kool, millel on võitleja ja võitluslikkuse reputatsioon. Olen väga uhke oma poiste üle, kes võitlesid selles hullumeelselt üles-alla kulgenud kohtumises.”

Arizona oli teisel poolajal suures hädas visketabavusega, kui väljakult tabati kõigest 27-protsendiliselt ja kolmesekaare tagant kukkus sisse vaid 16-st viskest üks. “Mulle tundus, et saime ka päris vabasid viskekohti. Kõiki tabada pole võimalik, aga kui oleksime neist mõnegi sisse pannud, siis oleks vahe 13-14 punkti pealt läinud 17-20 peale ja sealt oleks Wichita State’il olnud raske tagasi tulla,” rääkis Lloyd.

scroll to top