Audentese noored alistasid KK Viimsi/NoTo pea 30 punktiga

-G4S Noorteliiga II - KK Viimsi/NoTo | Foto: Siim Semiskar

-G4S Noorteliiga II – KK Viimsi/NoTo | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku I liigas teenis G4S Noorteliiga II suure, 106:77 võidu KK Viimsi/NoTo üle. Paide Viking Window oli päeva teises kohtumises 85:75 parem Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid meeskonnast.

Kuigi Viimsi võitis avaveerandi 24:22, pääses G4S Noorteliiga poolajaks 14 punktiga juhtima. Kolmanda veerandaja järgselt juhiti 82:57 ning eduseisu kasvatati ka viimasel neljandikul.

Ron Arnar Pehka viskas võitjate parimana 17 punkti, Eric Schmalz lisas 14 silma. Kaksikduubli sai kirja Leemet Loik, kelle arvele jäi 13 punkti ja 10 lauapalli. Kahekohalise punktiarvu viskasid veel Karl-Kristjan Karpin ja Erki Kuhi, kes tõid vastavalt 13 ja 12 punkti. Kaotajate resultatiivseim oli Kristjan Evart 23 punktiga.

Teises mängus juhtis Paide poolajaks 16 punktiga. Kolmas ja neljas veerandaeg küll kaotati vastavalt 18:20 ja 19:23, kuid külalised suutsid siiski lõpuni eduseisu hoida.

Saamuel Rõigas tõi Paidele 27 punkti. Rauno Nurkliku arvele jäi 22 silma ning 15 punkti ja 14 lauapalli lisas Kevin Puntso. Kodumeeskonna parim oli 25 punkti, 13 lauapalli, 6 korvisöödu, 5 vaheltlõike ja kahe viskeblokeeringuga Argo Orumaa. Gert Kaldmäe toetas omasid 15 silmaga.

Turniiritabelis on G4S Noorteliiga II (12-8) viiendal kohal, Viimsi (samuti 12-8) paikneb koha võrra madalamal positsioonil. Paide (13-7) jätkab kolmandal tabelireal ning ning Eesti Maaülikool (16-4) on teisel kohal.