Riia VEF võttis viimaste sekunditega Kalev/Cramolt magusa revanši

-Kristjan Kangur | Foto: Siim Semiskar

Kalev/Cramo korvpallimeeskond teenis täna VTB Ühisliigas neljanda järjestikuse kaotuse, kui tunnistati võõrsil Riia VEF-i 87:83 paremust. Samad meeskonnad olid vastamisi möödunud aasta 17. detsembril ja siis sai Cramo 98:94 võidu.

Avaveerandi võitis Eesti meeskond 22:14, kuid poolajaks oli VEF vahe vähendanud kahele punktile. Kolmandal veerandajal näitasid võõrustajad veelgi kindlamat minekut ja asusid omakorda kuue silmaga juhtima. Viimast neljandikku jäi mängida 18 sekundit ning selleks ajaks oli VEF-i edust järele jäänud kaks punkti. Palli sai mängu panna Cramo, kuid Sten-Timmu Soku kaugvise mõni hetk hiljem ei tabanud ning Artis Ate vabavisetest vormistati lõppskoor.

Bojan Subotic oli Kalev/Cramo parim 25 punktiga. Isaiah Briscoe arvele jäi 23 silma ning Kristjan Kangur tõi omadele 12 punkti ja 9 lauapalli. Võitjatele tõi Kendrick Brown 23 punkti ja 7 korvisöötu. Ate lisas 16 silma ja võrdselt 12 punkti jäi Alex Perezi ning Kaspars Berzinši nimele.

Turniiritabelis paikneb Cramo (4-13) eelviimasel ehk 12. positsioonil. VEF (5-11) on üheksandal kohal. Järgmise mängu peab Cramo 15. märtsil, kui koduväljakul võetakse vastu Krasnojarski Jenissei.