Baunach kaotas kindlalt tabeli teisele, Henri Drellilt kolm punkti

-Henri Drell | SK Fotoart Kilian Schmitt

Saksamaa esiliigas mängiva Henri Drelli koduklubi Baunach Young Pikes pidi täna tunnistama liigatabelis teist kohta hoidva Crailsheim Merlinsi 103:65 paremust.

Juba avaveerand kuulus Crailsheimile 25:14 ning poolajaks oli nende eduseis 51:38. Kaks järgmist veerandaega kaotas Baunach vastavalt 12 ja 13 punktiga ning kindel kaotus oli kokkuvõttes tõsiasi.

Henri Drell teenis neli ja pool minutit mänguaega ning viskas selle aja jooksul 3 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/1). Eestlase arvele jäi veel üks isiklik viga ja pallikaotus.

Võitjate eest viskas 16 punkti Michael Justice Smith. Baunachi poolelt tõid 14 silma Tibor Taras ja Daniel Keppeler.

Baunach (5-21) on liigatabelis endiselt viimane, olles nüüd viimased kuus mängu kaotanud. Crailsheim (23-3) jätkab teisel kohal.