fbpx
Close

Delta MiniCamps toob Eestisse NBA kontaktidega välistreenerid

-George Gervin jr | Foto: Jürgen Vainola

-George Gervin jr | Foto: Jürgen Vainola

Delta Basketball korvpallikool koostöös Strength N Motion`i (Texas, USA) välistreeneritega kutsub korvpallipoisse ja –tüdrukuid individuaalset meisterlikkust tõstvatele Delta MiniCamps treeningutele Tartusse, Variku spordihoonesse. Laupäeval, 30. novembril ja pühapäeval, 1. detsembril toimuvad treeningud kokku neljas grupis. Keskendutakse mängijate ründemängu oskuste ja otsuste arendamisele. Projekti tunnustab ja aitab infot levitada Eesti Korvpalliliit.

Noored vajavad eeskujusid ning inspireerimist. Läbi tunnustatud välistreenerite (George „Gee“ Gervin Jr. ja Magnus Wihlborg) kohalolu ja kaasaegse treeningmetoodika ning -inventari kasutamise pakutakse noorkorvpalluritele võimalust oma oskusi mitmekülgselt arendada. Fookuses on tõsta eelkõige mängijate ründemängu meisterlikkust – aidata kaasa enesekindluse saavutamisele, põrgatustehnika paranemisele ja selle täiustamisele ning kiiremate ja edukamate otsuste tegemisele. Trenni osana kasutatakse kaasaegseid treeningute efektiivsust tõstvaid tehnoloogiaid – Dr. Dish ALL-STAR korvpalli viskemasinat ja ROXs Pro reaktsioonitulesid. 2020. aastal integreeritakse treeningutesse jalgade töö matid (footwork mat) ning söötude matid (passing mat).

Esko Tõnisson, Delta Basketball asutaja ja treener: „Erakordne võimalus noortel korvpalluritel paremaks saada ja võtta positiivne kogemus kaasa enda koduklubi treeningule.“ Dr. Dish korvpalli viskemasinate esindaja ja koolitaja Eestis, endine noortekoondiste ja kõrgliiga mängija Mario Luik: „Olles viimased kaks aastat Dr. Dish viskemasinatega tegelenud ning teinud SnM`iga koostööd, siis näen meie ettevõtmises väga olulist panust kogu Eesti noortekorvpalli arengule. Samuti avanevaid võimalusi motiveeritud noortele oma seatud eesmärke korvpallis ellu viia. Seejuures pean vajalikuks rõhutada ka väärtusi, mida esindame – töökus, avatus, innovaatilisus ja koostöö.” Delta MiniCamps patrooniks on Joonas Järveläinen (TalTech Basketball, Eesti 3×3 koondise mängija).

SnM treener ja endine profikorvpallur Magnus Wihlborg: „Tänasel päeval ei ole noorkorvpallurite peamiseks konkurendiks vastane korvpalliväljakul, vaid meid kõiki ümbritsev nutimaailm. Aitamaks mängijatel tõsta motivatsiooni treenimaks iseseisvalt ja seda efektiivselt, olemegi loonud MiniCamps kontseptsiooni. See on mitmekülgsust ja uudsust pakkuv vaheldus igapäevastele treeningutele ning võistlustele. Meie rõhuasetus on mängija enda oskuste arendamisel ja nende rakendamisel üks-ühele situatsioonides. Usume, et omandatu aitab mängijatel oma koduklubisid edukamalt esindada ja kindlasti ka inspireerib oma NBA unistust ellu viima!“

Delta MiniCamps`i laiem eesmärk on aidata kõiki noorkorvpallureid nende unistuste poole püüdlemisel! Koos ehitatakse üles platvorm, mis kaasab parimad treeningpraktikad ja aitab igal mängijal leida enda arendamist vajavad oskused tippkorvpallis läbilöömiseks. Samuti luuakse uusi koostöösuhteid ja seeläbi eelkõige mängijatele, kuid ka treeneritele võimalusi silma paistmiseks rahvusvahelisel tasandil. Peale Eesti on tänasega võrgustikku kaasatud Rootsi, Hollandi, Saksamaa, Suurbritannia ja Hispaania noored korvpallurid ja treenerid.

Delta Basketball on Tartus tegutsev ambitsioonikas ja kasvav korvpallikool, kuhu kuulub rohkem kui 100 noorkorvpallurit. Strength N Motion on USA`s tegutsev korvpalliakadeemia, mis aitab andekaid noormängijaid nende talendi lihvimisel löömaks läbi igal tasemel korvpalliliigades (sh USA ülikoolikorvpall, Euroliiga, NBA). Dr. Dish korvpalli viskemasinaid tutvustab ja toob Eestisse Spordiareenid OÜ.

Info ja registreerimine: www.deltacamps.ee

scroll to top