Drell ja Kullamäe olid Baunach’i kaotusmängus aktiivsed mitmel rindel

-Henri Drell | Foto: SK Fotoart Kilian Schmitt

Kristian Kullamäe ja Henri Drelli koduklubi Baunach Young Pikes sai Saksamaa esiliigas Paderborni Baskets’ilt 70:91 (18:20, 12:24, 24:27, 16:20) kaotuse.

Kullamäe ja Drelli koduklubi jäi vastastele alla mitmes elemendis. Võitjate visketabavus oli 33/66 (50%), kuid Baunach’il 27/59 (46%). Vabavisetel olid samuti võitjad kindlamad ja tabasid 18/23 (78%), Baunach’i 13/23 (57%) vastu. Eestlaste koduklubi kaotas ka lauavõitluse 30:41.

Taaskord alustasid mõlemad eestlased mängu algviisikus. Henri Drell mängis 34 minutit, viskas 11 punkti (kahesed 2/9, kolmesed 1/5, vabavisked 4/6), andis kuus resultatiivset söötu, võttis neli lauapalli ja tegi kaks vaheltlõiget. Kristian Kullamäe viskas 24 minutiga 10 punkti (kahesed 2/5, kolmesed 2/3), andis ühe resultatiivse söödu, hankis seitse lauapalli, tegi kaks pallikaotust ja neli viga.

Baunach’i resultatiivseimad olid Adam Pechacek ja Daniel Keppeler 13 silmaga. Võitjate parimad olid Martin Seiferth 20 punktiga ja Joseph Grant Benzinger 19 silma ning kaheksa lauapalliga.

Baunach (4-12) asub turniiritabelis eelviimasel ehk 15. kohal. Eestlaste liigahooaeg jätkub 8. jaanuaril, kui võõrsil minnakse vastamisi Schalke’ga (6-10).