Drell ja Kullamäe tõusid Baunachi kaotusmängus meeskonna parimateks

-Kristian Kullamäe, Henri Drell ja Baunach | Foto: Baunach Young Pikes Facebook

Henri Drelli ja Kristian Kullamäe koduklubi Baunach Young Pikes sai koduväljakul Nürnbergi Falconsilt napi 72:76 kaotuse.

Esimese veerandaja kaotas eestlaste koduklubi 9:28. Teisel veerandil sai Baunach mängu käima ning poolajale mindi 15 punktilise kaotusega. Kolmandal veerandajal domineeris Bambergi farmklubi 26:14. Enne viimast veerandit oli vahe vaid kolm punkti. Neljandal veerandajal sai Nürnberg mängurütmi tagasi ja võitis veerandaja 16:17 ning ka kogu mängu skooriga 72:76 (9:28, 21:17, 26:14, 16:17).

Algviisikus alustanud 18-aastane Drell mängis 32 minutit ja viskas 17 punkti (kahesed 5/12, kolmesed 2/4, vabavisked 1/1), võttis kolm lauapalli, tegi ühe vaheltlõike, ühe pallikaotuse ning kolm isiklikku viga.

Samuti algviisikusse kuulunud 19-aastane Kullamäe tõi 28 minutiga 16 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 2/4, vabavisked 4/4), andis kaks resultatiivset söötu, hankis ühe lauapalli, tegi ühe pallikaotuse ja kolm isiklikku viga.

Baunach’i poolelt toetas meie mehi Mateo Seric 17 punktiga. Võitjate parimad olid Robert Oehle 18 punktiga ja Jackson Ross Kent 16 silmaga.

Baunach (4-9) asub turniiritabelis eelviimasel ehk 15. kohal. Eestlaste liigahooaeg jätkub 16. detsembril, kui võõrsil kohtutakse neljandal kohal oleva Hageni Phoenix’iga (8-6).