fbpx
Close

Gran Canaria võttis Euroliigas kindla võidu, Siim-Sander Vene veel kaasa ei teinud

-Gran Canaria - Buducnost | EPA/Scanpix

-Gran Canaria – Buducnost | EPA/Scanpix

Siim-Sander Vene uus tööandja Gran Canaria Herbalife hooaeg jätkus reedel Euroliigas kui koduväljakul võõrustati Podgorica Buducnosti meeskonda. Podgorica mängumehed ei suutnud Gran Canaria head seeriat Euroliigas katkestada ning eestlase koduklubi võttis eurosarjas kolmanda järjestikuse võidu tulemusega 95:85 (26:20; 30:14; 26:23; 13:28).

Gran Canaria pani oma paremuse maksma juba avapoolajal, mis võideti 56:34. Kuigi Podgorica alla ei andnud ning üritas viimasel neljandikul veel mängu tagasi tulla, siis ei lasknud kodumeeskond sellel juhtuda ning tüüris kohtumise kindlalt võidusadamasse.

Võitjate poolelt jõudsid kahekohalise punktisummani tervelt viis mängumeest, kellest resultatiivseim oli 15 punkti toonud Marcus Eriksson. Ondrej Balvin toetas Erikssoni 13 silma ja 7 lauapalliga. Siim-Sander Venet tänaseks kohtumiseks veel üles ei antud. Podgorica meeskonna parimana tõi Edwin Jackson samuti 15 silma.

Gran Canaria hoiab pärast 12. vooru Euroliigas 12. positsiooni, olles kogunud 5 võitu ning 7 kaotust. Podgorica Buducnost (3-9) langes tänase kaotusega eelviimasele kohale. Gran Canaria jaoks jätkub Euroliiga hooaeg 18. detsembril kui koduväljakul minnakse vastamisi koduliiga konkurendi Baskoniaga, kellel on sarnaselt Gran Canaraile tabelis 5 võitu ja 7 kaotust.

scroll to top