Duquesne kaotas konverentsi poolfinaalis suurelt, Lass oma naiskonna resultatiivseim

-Kadri-Ann Lass | Foto: Duquesne Athletics

USA üliõpilasliigas NCAA kaotas Kadri-Ann Lassi kodunaiskond Duquesne Dukes laupäeval Atlantic 10 konverentsi poolfinaalis Fordham Ramsile 34:76.

Duquesne jäi suurde kaotusseisu juba avaveerandil, kui suutis visata vaid 9 punkti Fordhami 26 vastu. Poolajaks oli Duquesne’i kaotusseis juba 16:46 ning kolmanda veerandaja lõpuks 28:66.

Duquesne tabas viskeid väljakult vaid 23,9% täpsusega (11/46) Fordhami 54,9% (28/51) vastu.

Algviisikus alustanud Lass viibis väljakul 25 minutit ning viskas selle ajaga oma naiskonna parimana 9 punkti (kahesed 3/4, kolmesed 0/2, vabavisked 3/5). Lisaks võttis ühe lauapalli ja tegi ühe pallikaotuse.

Fordhami parimad skooritegijad olid Bre Cavanaugh ja Mary Goulding, kes viskasid mõlemad 19 punkti.

Lass on käesoleval hooajal 32 mänguga kogunud keskmiselt 10,9 punkti, 5,8 lauapalli, 1,2 korvisöötu ja 2,2 viskeblokeeringut. Viimase näitaja poolest on eestlanna oma konverentsi parim.