Kullamäe ja Drell kombineerisid 22 punkti, kuid Baunachile järjekordne kaotus

-Kristian Kullamäe, Henri Drell ja Baunach | Foto: Baunach Young Pikes Facebook

Saksamaa korvpalli esiliigas ProA-s ei suutnud Kristian Kullamäe ja Henri Drelli kodumeeskond Baunach Young Pikes kaheksamängulist kaotusteseeriat lõpetada.

Baunach jäi võõrsil turniiritabeli keskmiku Karlsruhe LIONS-i vastu avaveerandil 15:25 kaotusseisu ja poolajaks oldi 31:48 taga. Kolmanda veerandaja Baunach 15:11 võitis, ent viimasel neljandikul tuli taas vastase 21:15 paremust tunnistada ja kokkuvõttes 61:80 allajäämisega leppida.

Algviisikus alustanud Kristian Kullamäe viskas 32 mänguminutiga 15 punkti (vabavisked 2/3, kahesed 5/10, kolmesed 1/4). Lisaks võttis ta 3 lauapalli, andis 7 korvisöötu, tegi 5 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Henri Drell teenis mänguaega 19 minutit ja tõi 7 punkti (kahesed 2/5, kolmesed 1/2). Ta sai kätte veel 2 lauapalli, tegi 2 vaheltlõiget, kaotas neljal korral palli ja sooritas 3 isiklikku viga.

Baunachi parimaks kerkis Adam Pechacek, kes viskas 25 punkti. Võitjate eest tõi üleplatsimehena 33 silma ja 8 lauapalli Orlando Isaiah Parker.

Viis võitu ja 22 kaotust kogunud Baunach jätkab 16 meeskonna seas viimasel kohal. Karlsruhe (14-13) asub kaheksandal tabelireal.