fbpx
Close

Eesti koondise liider hakkab mängima Poola kõrgliigaklubis

-Kadri-Ann Lass | Foto: Wisła Krakow Facebook

-Kadri-Ann Lass | Foto: Wisła Krakow Facebook

Reedel avaldas Poola korvpalliklubi Krakowi Wisla oma sotsiaalmeedias, et nende korvpallinaiskonnaga liitub 22-aastane ja 190 cm pikkune Eesti koondislane Kadri-Ann Lass.

Aastatel 2015-19 neli hooaega USA-s Duquesne’i ülikoolis mänginud Lassi jaoks on see esimene profihooaeg. Hiljuti Korvpall24.ee portaalile antud intervjuus lootis neiu: “Mu ambitsioonid on minna veidi tugevamasse liigasse, et lõpuks jõuda Euroliiga tasemini välja.”

Ülikoolinaiskonnas kokku 133 mängu kirja saanud eestlannast ääremängija kogus viimasel hooajal ookeani taga keskmiselt 10,9 punkti, 5,8 lauapalli, 1,2 söötu ja peaaegu kaks blokki mängus.

Krakowi Wisla korvpallinaiskond jõudis eelmisel hooajal Poolas veerandfinaali, kus pidi vastu võtma 0-3 kaotuse. Kokku kuulub Poola kõrgliigasse 14 naiskonda.

“Ma olen väga õnnelik, et saan alustada oma seiklust Krakowi Wislas ehk sellises suures klubis,” sõnas Lass klubi kodulehe vahendusel. Olen oma sõpradelt kuulnud palju head nii ilusa Krakowi linna kui korvpalliklubi kohta. Kohtume Krakowis!”

scroll to top