fbpx
Close

Eesti koondislased Pulk ja Anderson läksid Saksamaal omavahel vastamisi

-Merike Anderson ja Eesti naiste korvpallikoondis | Foto: Siim Semiskar

-Merike Anderson ja Eesti naiste korvpallikoondis | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa naiste korvpalli meistriliigas olid pühapäeval vastamisi kaks Eesti koondislast Merike Anderson ja Janne Pulk. Kui individuaalselt tegi parema esituse 19-aastane Pulk, siis naiskondlik edu saatis jõulupühade ajal 38. sünnipäeva tähistavat Andersoni.

Saksamaa liigas täiseduga tabelit juhtiv Keltern (10-0) sai oma kümnenda võidu kirja tabelis teisel kohal paikneva Hannoveri (8-2) üle, kui parem oldi numbritega 66:63.

Võitjate poolel teenis Merike Anderson mänguaega 11 minutit ning kogus 5 punkti (kolmesed 1/3, vabavisked 2/2), ühe lauapalli, ühe resultatiivse söödu, ühe vaheltlõike ja 2 isiklikku viga. Kelterni parimana tõi Andrijana Cvitkovic 17 punkti ja 18 lauapalli.

Janne Pulk alustas Hannoveri särgis algviisikus ning viibis väljakul 33 minutit. Selle ajaga jäi eestlanna kontole 10 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 1/3, vabavisked 1/1), oma naiskonna ühe edukaimana 5 lauapalli, üks vaheltlõige ja 3 isiklikku viga.

Jõuludeks ja aastavahetuseks tehakse Saksamaa naiste kõrgliigas paus ning mängud jätkuvad jaanuari teisel nädalavahetusel.

scroll to top