fbpx
Close

Eesti korvpallifänni kogemus Kreeka esiliigast: kohtuniku pihta sülitamine tõi politsei fänne ohjeldama

Avatar
-Rait-Riivo Laane | Foto: Erakogu

Möödunud laupäeval said Rait-Riivo Laane ja Kosi Ippokratis Kreeka karikavõistlustel väärtusliku 82:81 (22:20, 19:15, 20:31, 21:15) võidu teise esiliigaklubi Nikaia Ionikose vastu. Kohapeal sai tulist matši nautida ka eestlasest korvpallisõber Mirjo Koit.

“Olen siin Ateena lähistel pikemat aega seigelnud ja reisinud ning mul oli tegelikult ammu plaan tulla Laane mängu vaatama. Nüüd tekkis hea võimalus, kui Laane ise aitas mul saali üles leida,” rääkis korralikul harrastaja tasemel isegi korvpalli mänginud Koit Korvpall24.ee portaalile.

Koit selgitas, et Laane klubi mängis võõral väljakul ning Nikaia näol peaks tegemist olema Kreeka esiliiga ühe algava hooaja favoriidiga ning kohalikele oli Ippokratise võit suureks üllatuseks.

“Laane ise oli kaks nädalat olnud tõbine ja Ippokratise kaks põhimängijat on rivist väljas – korvi all tundus neil olevat ikka päris hõre. Sellise koosseisu kohta neilt superpartii,” lisas pealtvaatajana Kreeka korvpalli melu tunda saanud eestlane.

“Rahvas korralikult lärmas platsi kõrval ja nägin sellist intsidenti, kus kohaliku klubi poolehoidjad tribüünidelt sülitasid kohtunike suunas ja selle peale kutsuti politsei saali fänne ohjeldama. Väga huvitav kogemus minu jaoks.”

Mirjo Koit tegi kohapealt ka mõned videoklipid:

 

 

 

scroll to top
Inline
Inline