fbpx
Close

Eesti korvpallilegendidest antakse välja ainulaadne digitaalsete kaartide seeria!

-Martin Müürsepa ja Priit Tomsoni kaartide näidised | Foto: WeFan.org

-Martin Müürsepa ja Priit Tomsoni kaartide näidised | Foto: WeFan.org

Eesti Korvpalliliit ja WeFan.org toovad Eesti korvpalli 100. sünnipäeva puhul välja ainulaadse ja piiratud kogusega digitaalsete korvpallikaartide kollektsiooni, kus on kujutatud Eesti korvpalli 10 armastatud legendi.

Tegemist on unikaalse ja maailmas esimese omanäolise ettevõtmisega, kus spordikaardid muudetakse sellisel moel digitaalseks. Väärtuse annavad kaardile legendaarsete mängumeeste digiallkirjad, mille nad eraldi igale kaardile annavad. Lisaks saab iga kaardiga kaasa ka digitaalse pitsatiga kinnitatud sertifikaadi.

Kümme Eesti korvpallilegendi, keda esimese hooga meeles peetakse ja kes oma nime ja näoga kaardi saavad, on Martin Müürsepp, Priit Tomson, Jaak Salumets, Heino Enden, Anatoli Kirkun, Gert Kullamäe, Aivar Kuusmaa, Jaak Lipso, Aleksei Tammiste ja Tiit Sokk.

Välja antakse kümme erinevat digitaalset kaarti ning iga legendaarse mängija kohta vaid 100 koopiat. Kaardid on kujundanud Pallase Kõrgema Kunstikooli tudeng Helen Cornelia Kuklane.

Kuna kaarte lastakse välja limiteeritud kogus, siis avab see võimaluse hiljem kaarte osta, müüa või vahetada. Ajal, mil kõik liigub üha digitaalsema tuleviku suunas, on ka spordikaartide liikumine virtuaalsesse ruumi tulevikutrend.

WeFan on esimene ettevõte maailmas, mis pakub spordifännidele võimalust omada, osta ja müüa maailmas unikaalseid digitaalseid ja personaliseeritud spordikaarte ning muud fännisümboolikat. WeFan on võtnud üheks oma südameasjaks toetada ja propageerida noortesporti.

WeFan pakub sportlastele ja klubidele võimalust jäädvustada tipphetked ja luua oma digitaalne spordikaart.

https://wefan.org/
https://www.facebook.com/WefanEstonia
https://www.instagram.com/wefanestonia/

scroll to top