fbpx
Close

Egert Haller Tarva nimekast täiendusest: ta läheb siin veel ainult paremaks

-Egert Haller | Foto: Ekraanitõmmis

-Egert Haller | Foto: Ekraanitõmmis

Kolmapäeval alistas Rakvere Tarvas Paf Eesti-Läti korvpalliliigas tabeli teise Pärnu Sadama koguni 40-punktiga 96:56. Tarva mehed tabasid kolmeseid 14/33 ja oma panuse andis kolm kaugviset tabanud Egert Haller. 25-aastase eestlase sõnul on kogenud lätlase Rihards Kuksiksi liitumine tiimile andnud uue hingamise.

“Seda me kindlasti poleks enne mängu arvanud, et 40-punktise võiduga koju läheme. Me saime omad visked ja panime hulle kotti ka. Saime oma veduri käima ja uus lätlane – müts maha – pani hulle vahepeal kotti. See andis kõigile meestele energiat,” sõnas Haller pärast mängu Korvpall24.ee portaalile antud videointervjuus.

Kunagi Arizona State’i ülikoolis koos James Hardeni ja Jeff Ayres’iga väljakut jaganud Kuksiks on mänginud sellistes tippsatsides nagu Valencia, Varese, Pesaro, Nižni Novgorod jne. Nüüd on 32-aastane mees otsapidi Rakveres ning esimese kahe mänguga visanud Pärnu vastu vastavalt 21 ja 17 silma. Halleri arvates on lätlasel kõvasti ruumi veel paremaks minna.

“Ma ei ütleks, et trennis kohe midagi nii hullu nägin, pigem teadsin, et see mees on mänginud Itaalia ja Hispaania kõrgliigades ja mingisugune klass peab olema. Pigem küsimärk oli see vormi pool. Aga minule üllatusena sellises kõrges eas ja mänginud päris heades klubides, siis tööeetika on väga korralik. Arvan, et ta läheb siin veel ainult paremaks.”

Vaata täispikka intervjuud:

scroll to top