fbpx
Close

VIDEO | Kriisa tegi NCAA-karjääri seni parima mängu ja teenis Arizona särgis esimese võidu

-Kerr Kriisa | Foto: Siim Semiskar

-Kerr Kriisa | Foto: Siim Semiskar

Eesti koondislase Kerr Kriisa meeskond Arizona Wildcats sai USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kirja võidu, kui läinud öösel alistati kodus Oregon State Beavers 70:61 (38:30).

Kriisa alustas esimest korda Arizona algviisikus ja tegi oma senise ülikoolikarjääri parima esituse. 20-aastase tagamängija arvele jäi 19 minutiga kaheksa punkti (kahesed 0/1, kolmesed 2/6, vabavisked 2/2), üks resultatiivne sööt, üks pallikaotus ja üks isiklik viga.

Arizona parimad skooritegijad olid James Akinjo ja Bennedict Mathurin, kes mõlemad kogusid 14 punkti. Kaotajate resultatiivseimad olid võrdselt 13 punktiga Jarod Lucas ja Ethan Thompson.

Arizona juhtis sisuliselt terve kohtumise, kuid Oregon State püsis ohtlikult lähedal. Vahe tuli kahe meeskonna vahel sisse vabaviskejoonel, kus võõrustajad tabasid 23/34 (67,6%) ning külalised vaid 6/10 (60%).

Veebruari alguseni mänguvõimalust ootama pidanud Kriisa jaoks oli ühtlasi tegu esimese kohtumisega Arizona koduväljakul. Eelmisel nädalal jäädi kahes võõrsil peetud kohtumises kõigepealt 58:73 alla Utah´le ja seejärel 79:82 Coloradole.

Arizonal on nüüd kirjas 14 võitu ja kuus kaotust, Pac-12 konverentsis asutakse kaheksa võidu ja kuue kaotusega viiendal kohal. Oregon State on kuue võidu ja seitsme kaotusega kaheksas, kogu hooaja saldo on neil 10 võitu ja üheksa kaotust.

Mängu tipphetked:

scroll to top