Eksimatult tabanud Teder aitas koduülikooli järjekordse võiduni

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Siim Semiskar

Erinevates USA üliõpilasliigades käisid eile õhtul väljakul nii Ron Arnar Pehka kui Johanna Eliise Teder, kelle koduvõistkonnad teenisid vastavalt kaotuse ning võidu.

Üliõpilasliiga NAIA teises divisjonis kaotas Pehka kodumeeskond Trinity International Trojans võõrsil Governors State Jaguarsile 83:93 (40:43).

Algviisikus alustanud Pehka viibis väljakul 28 minutit, mille jooksul kogunes tema arvele 11 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/5, vabavisked 4/4), üks lauapall, 2 resultatiivset söötu, üks vaheltlõige, 5 pallikaotust ja 4 isiklikku viga.

Trinity International on sel hooajal võitnud ühe ja kaotanud neli kohtumist, sealhulgas ka mõlemad senised konverentsisisesed mängud.

NJCAA kõrgeimas divisjonis alistas Tederi kodunaiskond South Plains Lady Texans New Mexicos toimuval miniturniiril Grayson Lady Vikingsi 78:53 (20:5, 10:11, 29:20, 19:17).

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Teder tegi oma senise hooaja parima esituse, visates 17 minutiga 14 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 4/4). Lisaks kogunes eestlanna arvele 3 lauapalli, 3 resultatiivset söötu, üks vaheltlõige, 2 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

NJCAA edetabelis lausa teisel kohal asuv South Plains on hooaega alustanud seitsme järjestikuse võiduga.