fbpx
Close

Euroliiga üks tänavuse hooaja staare: NBA või Anadolu Efes, muud varianti pole!

-Vasilije Micic | Foto: imago images/Camera 4/Scanpix

-Vasilije Micic | Foto: imago images/Camera 4/Scanpix

Euroliiga tänavuse hooaja üks silmapaistvamaid tagamängijaid Vasilije Micic kinnitas Leedu korvpalliajakirjaniku Donatas Urbonase sõnul, et läheb uuel hooajal kas ookeani taha superliigasse NBA või jääb oma senisele koduklubile Istanbuli Anadolu Efesile truuks. Muud varianti pole.

Urbonas kirjutas oma Twitteri kontol, et 26-aastane ja 196 cm pikkune serblane olevat öelnud: “Anadolu Efes või NBA – need on järgmisel hooajal minu jaoks ainsad kaks stsenaariumit.”

Micic pole NBA ringkondades tundmatu mees, kuna tema mängijaõigused on juba 2014. aasta draftist 52. valikuna võetud ning neid omab Philadelphia 76ers. Aga Urbonase kinnitusel on Micicist huvitatud mitmed NBA meeskonnad.

Karjääri Belgradi klubist Mega Vizura alustanud ja seejärel Müncheni Bayerni, Belgradi Crvena Zvezda, Bursa Tofase ja Kaunase Žalgirise kaudu 2018. aastal Anadolu Efesisse jõudnud Micic moodustas koos punktikütt Shane Larkiniga tõenäoliselt liiga kõige võimsama tagapaari.

Anadolu Efes oli Euroliigas hooaja katkestamise hetkel 24 võidu ja 4 kaotusega liidrikohal. Micici nime taga oli kogunenud 24 kohtumist ja neis keskmiselt 30,1 minutit, 14,5 punkti, 5,8 korvisöötu, 2,5 lauapalli ja 1,3 vaheltlõiget.

scroll to top