fbpx
Close

Euroliiga üllataja vastu minekuks valmistuv Siim-Sander Vene: vorm on tagasi tulemas

-Siim-Sander Vene | Foto: Ekraanitõmmis

-Siim-Sander Vene | Foto: Ekraanitõmmis

Tasapisi jalavigastusest naasev Siim-Sander Vene andis oma koduklubi Fuenlabrada Facebooki lehele intervjuu, kus rääkis sellest, kuidas ta vorm pärast traumat on ning mis suhtumisega valmistub võistkond Hispaania kõrgliigas järgmise vastase Valencia Basketi vastu, kes teatavasti lööb kaasa ka Euroliigas.

“Ma ei tunne ennast veel täiesti tervena, aga vorm on tagasi tulemas,” rääkis novembri keskel 30-aastaseks saanud 203 cm pikkune ääremängija. “Jalg läheb loomulikult iga päevaga paremaks. Loodan, et olen järgmiseks mänguks valmis. Saame näha, kuidas sellega läheb. Hetkel olen positiivne ja loodan, et kõik läheb hästi.”

Hooaega viie järjestikuse kaotusega alustanud Fuenlabrada on seejärel kuuest matšist võitnud neli ning kerkinud tabeli põhjast 13. positsioonile. “Arvan, et oleme õigel teel. Oleme saanud mõned võidud ja mängupilt on palju parem. On veel palju elemente, mida saame parandada, aga usun, et suund on meil õige ja asi liigub paremuse poole,” kommenteeris Vene tiimi hetkevormi.

Nende järgmine vastane Valencia (5-6) on Hispaania kõrgliigas momendil 10. tabelireal, kuid Euroliigas ollakse 7 võidu ja 3 kaotusega suisa kolmandad. Seda on tähele pandud ka Fuenlabradas. “Euroliigas on nad heas hoos olnud, ACB-s ehk mitte niiväga. Aga ka Valencial on omad probleemid vigastustega, kuid üldiselt on tegemist hea tiimiga, mis mängib head korvpalli,” analüüsis Vene.

Vaatamata vastase eeldatavale favoriidiseisusele eestlase sõnul mingit allhindlust oma plaanides ei tehta: “Meie eesmärk on loomulikult võita ja lähemegi iga mängu võitma. Aga see on sport ja peame vaatama, kuidas asjad lähevad. Aga muud eesmärki meil pole, kui iga mäng võita. Siin pole midagi rohkem rääkida.”

Siim-Sander Vene on Hispaania kõrgliigas käesoleval hooajal seni kaasa teinud seitsmes mängus ja keskmiselt on kogunenud 7,1 punkti, 2,7 lauapalli ja 1,1 resultatiivset söötu.

scroll to top