G4S Noorteliiga naiskond sai lätlannade vastu võidu ja kaotuse

-Janne Pulk | Foto: Siim Semiskar

G4S Noorteliiga võistkond kohtus naiste Eesti-Läti korvpalliliigas laupäeval Liepaja SSS tiimiga ning teeniti 68:50 võit. Päev hiljem mindi vastamisi Saldusega, kellelt saadi aga 54:64 kaotus.

Mängus Liepajaga jäi G4S Noorteliiga poolajaks kolme punktiga kaotusseisu, aga viimasele veerandajale mindi vastu juba kahepunktilises eduseisus. Kohtumise lõpp oli täielikult Eesti tiimi kontrolli all, kui visati 24 punkti vastaste 8 vastu, millega saadi kokkuvõttes ka kindel võit kirja.

Janne Pulk oli võitjate resultatiivseim 24 punktiga. Victoria-Ida Vähi lisas 13 ja Sandra Reinvald 10 silma, kellest viimane kogus ka 9 lauapalli. Vastaste parim oli Paula Klešcova 10 punktiga.

Saldus tegi juba avaveerandil suure vahe sisse, mis võideti 27:7. Kolmanda veerandaja lõppedes suutis G4S Noorteliiga kaotusseisu küll 12 punktile mängida ja võideti ka viimane neljandik 19:17, kuid rohkemaks enam võimelised ei oldud.

Parim punktitooja oli taas Janne Pulk, kelle arvele jäi 18 silma. Anella Otti tõi 11 punkti ning võrdselt 10 silma jäi Victoria-Ida Vähi ja Sandra Reinvaldi nimele. Võitjate resultatiivseimana viskas Raivita Korenika 22 punkti, kes kogus lisaks 14 lauapalli. Paula Janite lisas 15 silma, Anete Bluma tõi 14 silma ning ka 14 lauapalli.

Liigatabeli nõrgemas grupis on G4S Noorteliiga (11-13) seitsme võistkonna hulgas neljandal kohal. Liepaja (10-14) on viies ja Saldus (6-18) kuues.