G4S Noorteliiga võiduseeria naiste Balti korvpalliliigas sai võõrsil lõpu

-G4S Noorteliiga | Foto: Siim Semiskar

Balti liiga teises divisjonis kolm järjestikust võitu võtnud G4S Noorteliiga võitude seeria lõppes nädalavahetusel, kui kaotati BK Jelgava/BJSS klubile 50:66 (12:10, 18:20, 6:21, 14:15).

Esimene poolaeg võõrsil möödus tasavägiselt ning poolaja pausile mindi viigiga 30:30. Teine poolaeg algas eestlannade jaoks valesöötude, vigade ning möödavisetega. Külaliste mäng lagunes ja Jelgeva sai end seeläbi kiirelt käima. Läti klubi kogus kolmandal veerandil 21 punkti, meie naiskond vaid 6. Viimasel veerandil suutsid G4S Noorteliiga mängijad end kokku võtta ja anda sarnaselt kahe esimese veerandiga tasavägise lahingu.

Noorteliiga parimaks tõusis 32 minutit mänginud Marija Gontšarova, kes viskas 15 punkti ja võttis 4 lauapalli. Ivetta Elizavetta Okuneva kogus 8 punkti ja 5 lauapalli, Victoria-Ida Vahi viskas 7 punkti ja võttis 5 lauapalli.

Jelgava poolel tegi skoori Alise Karlsone, kes tabas kõik teele saadetud kahepunkti visked (4/4) ja vabavisked (4/4) ning lõpetas mängu 18 punktiga. Viktorija Ivanova  lisas 15 punkti.

G4S Noorteliiga asetseb nüüd seitsme klubi arvestuses 5 võidu ja 6 kaotusega 4. kohal. Jelgava on 6 võidu ja 5 kaotusega 3. kohal.