G4S Noorteliiga sai Lätis 16-punktilise kaotuse

-G4S Noorteliiga | Foto: Siim Semiskar

Naiste Eesti-Läti Ühisliigas peeti neljapäeval üks kohtumine Lätis, kus sealne RSU sai 65:49 (20:10, 15:13, 16:16, 14:10) jagu G4S Noorteliiga tiimist.

RSU asus juba avaveerandi keskpaigast mängu juhtima ning poolajapausi eel saadi juba 16-punktiline edu. Eesti naiskond tuli kolmandal veerandil korra veel 7 punkti kaugusele, kuid lätlannad ennast üllatada ei lasknud.

Mõlemad naiskonnad olid suures hädas visketabavusega – G4S Noorteliiga sai kahepunktiviskeid sisse vaid 28-protsendiliselt (RSU 39%), kuid lätlannad tabasid kolmeseid kõigest 2/24 ehk 8% (G4S 4/12 ehk 33%).

Lauavõitlus oli koguni 57-40 Läti naiskonna kasuks ning nad tegid ka peaaegu neli korda rohkem vaheltlõikeid (19-5).

Eestlannade poolel viskas Helerin Kass 16 punkti ning Marie Anette Sepp tõi 14 silma. Ülejäänud mängijatest keegi neljast punktist rohkem isiklikku kontosse kirja ei saanud.

RSU poolel oli täiesti omaette klassist Guna Lagzdina, kes kogus 20 punkti, 15 lauapalli ning tema vastu tehti 8 viga. Anna Busa tõi 16 silma.

Tabelisse nüüd kaks kaotust saanud G4S Noorteliiga jätkab Lätis mänge juba laupäeval, kui külla minnakse Riia TTT kadettidele.