fbpx
Close

Gert Kullamäe asub tööle Pärnu Sadama meeskonnas!

-Gert Kullamäe | Foto: Pärnu esindusmeeskond Facebook

-Gert Kullamäe | Foto: Pärnu esindusmeeskond Facebook

Pärnu esindusmeeskonna Facebooki leht teatas, et legendaarne Gert Kullamäe on ametlikult liitunud nende treeneritemeeskonnaga, asudes abitreeneri kohale. Kuulujuttude tasemel oli Kullamäed juba mõnda aega Pärnuga seostatud ning nüüd sai asi ametlikuks.

Meeskond loodab Kullamäest abi ka kogu Pärnu korvpalli arengus kaasarääkijana. Meeskonna juht Johan Kärp kinnitas klubi sotsiaalmeediakanali kaudu: „Olen Gerti juba mitu korda üritanud Pärnusse meelitada aga alati on keegi ette jõudnud.”

Käesolevat hooaega alustas Gert Kullamäe TalTechi peatreenerina, kuid lahkus detsembri keskel paljudele ootamatult poolte kokkuleppel ametist. Varem on Kullamäe peatreenerina tulnud korra Eesti meistriks ja juhendanud pikalt (aastatel 2012-2017) Tartu Ülikooli, varasema nimega ka Rock, meeskonda. Lisaks on ta olnud 2018/19 hooaja esimesel poolel ka Tallinna Kalev/TLÜ võistkonna peatreeneriks ning olnud ametis nii Eesti koondise kui ka TÜ/Rocki abitreenerina.

Mängijana on legendaarse kolmesteküti saavutused veelgi silmapaistvamad, Kullamäe on tulnud Eesti, Nõukogude Liidu, Leedu, Hollandi ja Belgia meistriks ning võitnud Saksamaa meistrivõistlustel hõbeda. Samuti on ta esindanud 115 korral Eesti koondist ja kuulunud ka 1993. aasta EMil kuuendaks tulnud meeskonna koosseisu.

scroll to top