Heiko Rannula kangelaseks kerkinud mängujuhist: kui nii kehva alguse teed, siis tekib tunne, et pole enam midagi kaotada

-Heiko Rannula ja Kasey Hill | Hendrik Osula/fiba.basketball

Pärnu Sadama korvpallimeeskond teenis teisipäeva ajaloolise esimese eurosarjavõidu, kui kodusel FIBA Europe Cup turniiril tuldi austerlaste BC Viini vastu viimasel veerandil välja 11-punktilisest kaotusseisust ja võideti lõpuks 72:67 (12:13, 18:19, 16:25, 26:10).

Kui avapoolajal oli mõlemalt poolt üsna kinnine ja korvidevaene mäng, siis vähemalt mängupildi järgi justkui oli Pärnu jaoks kõik soodne. Nende agressiivsus paistis vanema ja aeglasema vastase vastu selgelt välja, kuid rabe mäng rünnakul ja pallikaotuste suur arv ei võimaldanud vahet sisse teha.

Kolmandal veerandil tuli Viin puhkepausi pealt aga järgmise käiguga välja ning kolmas veerandaeg oli selgelt külaliste käes, kui punkt-punkti haaval suurendati oma eduseis 11 silma peale. Viimasel veerandil nägime aga kui ümbersündinud Pärnut, sest pelgalt 52 sekundiga tõmmati ameeriklasest tagamehe Kasey Hilli vedamisel vahe vaid neljale punktile.