fbpx
Close

Henri Drell eesmärkidest: tahan aidata Baunachil esiliigasse püsima jääda

-Henri Drell | Foto: Siim Semiskar

-Henri Drell | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa korvpalli esiliigas tegi eelmisel nädalavahetusel suurepärase esituse alles 17-aastane viskav tagamängija Henri Drell, kes Baunachi 103:82 võidumängus Trieri vastu kogus 22 minutiga 22 punkti ja oli oma meeskonna resultatiivseim.

Eestlane on Baunachi eest tänavu praeguseks kirja saanud 18 kohtumist ning keskmised näitajad on seni olnud 17 minutit, 6,4 punkti, 1,7 lauapalli, 0,8 korvisöötu ja 0,6 vaheltlõiget.

Eelmisel laupäeval Trieri vastu visatud 22 silma ja kirja saadud efektiivsusnäitaja 26 olid Drelli karjääri parimad tulemused nendes kategooriates.

“27. jaanuaril enne mängu olin uskumatult keskendunud ja oli kõva motivatsioon. Õnneks oli ka natukene õnne ja mäng kukkus hästi välja,” kommenteeris Drell portaalile Korvpall24.ee.

Sel laupäeval pidid Drell ja Baunach laupäeval vastu võtma kaotuse, kui võõrsil jäädi 64:80 alla liidrikohta hoidvale Vechta klubile. Eestlaselt 18 minutiga 4 punkti.

Baunach on liigatabelis 5 võidu ja 16 kaotusega eelviimasel ehk 15. kohal ning neid ähvardab väljakukkumisoht: “Hooaja esimese poolega ei saa kindlasti rahule jääda, kuna tabeliseis näitab kõik ära. Aga pärast treenerivahetust on tulnud kuidagi uus hingamine ja enesetunne on läinud palju kindlamaks.”

Drelli sõnul tahab ta hooaja teises pooles aidata Baunachil jääda kindlalt esiliigasse püsima ning isiklikus plaanis on eesmärgid kõrged: “Tahan tõusta meeskonna liidriks ja olla iga mäng resultaltiivne.”

scroll to top