Henri Drell kerkis Pesaro resultatiivseimaks, aga Kaspar Treier aitas Sassari kindla võiduni

-Henri Drell, Sander Raieste ja Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Itaalia korvpalli kõrgliigas olid pühapäeval vastamisi Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo ja Henri Drelli tööandja Pesaro Victoria Libertas. Kuni neljanda veerandajani enamjaolt tasavägiselt kulgenud mängu võitis kodumeeskond Sassari 99:74 (23:19, 21:22, 28:20, 27:13).

Kahepunkti- ja kolmepunktivisetel oli Sassari parem vastavalt 63% – 42% ja 53% – 36%. Vabavisetel jäi Pesaro 75% – 71% peale. Lauavõitluse võitis Sassari 43:34 (ründelaud 11:9 Pesarole). Korvisööte andis Pesaro rohkem 22:20 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 9:5. Pallikaotuseid kogunes mõlemal meeskonnal 12.

Kaspar Treier viskas Sassari eest 22,2 mänguminutiga 10 punkti (kahesed 2/4, kolmesed 2/4). Lisaks võttis ta 3 lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ja 3 isiklikku viga.

Henri Drell sai mänguaega 28,4 minutit ja viskas Pesaro parimana 16 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 3/6, kolmesed 3/6). Veel võttis ta 5 lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi ühe vaheltlõike, 2 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

Sassari parimana tõi Jason Burnell 17 punkti ja võttis 5 lauapalli. Eimantas Bendzius järgnes 16, Filip Kruslin 15 ja Miro Bilan 14 punktiga, kes hankis veel 10 lauapalli. Stefaon Gentile sai sarnaselt Treierile kirja 10 punkti.

Pesaro poolelt olid Drelli kõrval parimateks Ariel Filloy ja Marko Filipovity 13 punktiga, kellest viimane võttis 5 lauapalli. Gerald Robinsoni nimele jäi 10 punkti ja Michele Serpilli lisas 9 silma.

Turniiritabelis on Sassari kümne võidu ja viie kaotusega kolmandal kohal. Pesaro paikneb seitsme võidu ja kaheksa kaotusega seitsmendal positsioonil.

Sassari peab järgmise mängu ära 24. jaanuaril, kui võõrsil ollakse vastamisi Trieste Pallacanestroga. Samal päeval võtab Pesaro vastu Cantu Acqua S.Bernardo võistkonna.