FOTOD | Henri Drell tegi Bambergi eest Bundesliga debüüdi ja viskas esimesed punktid

-Henri Drell | Foto: Lina Ahlf

2016. aasta suvel Saksamaa tippklubi Bambergi Brose noortesüsteemiga liitunud Henri Drell tegi esmaspäeval oma debüüdi Bundesligas, kui koduväljakul alistati Bremerhaveni Eisbären 100:74.

Bamberg tegi vahe sisse juba avaveerandiga, mis võideti 28:18. Poolajaks juhtis kodumeeskond 56:34 ja kolmanda veerandaja lõpuks 80:52.

Drell pääses esmakordselt väljakule 1.59 enne avapoolaja lõppu ning teenis lõpuks mänguaega 13 minutit ja 25 sekundit. Selle aja jooksul viskas ta 2 punkti (kahesed 1/3), võttis ühe lauapalli ning tegi ühe pallikaotuse ja 3 isiklikku viga.

Bambergi resultatiivseim oli 19 punkti visanud Cliff Alexander, kes võttis lisaks ka 9 lauapalli. Bremerhaveni parim oli endine Kalev/Cramo keskmängija Keith Benson, kes sai kirja 20 punkti ja 9 lauapalli.

Saksamaa esiliigas ehk ProA-s on 18-aastane eestlane Baunachi ridades 28 mänguga kogunud keskmiselt 28,5 minutit, 13,2 punkti, 3,9 lauapalli ja 1,6 korvisöötu.

Bamberg hoiab Bundesliga turniiritabelis 4. kohta, olles kogunud 17 võitu ja 5 kaotust. Bremerhaven jätkab 4 võidu ja 20 kaotusega viimasel ehk 18. kohal. Oma järgmise kohtumise peab Bamberg neljapäeval, kui võõrsil minnakse vastamisi tabelis 3. kohal asuva Vechta Rastaga.

Fotod: Lina Ahlf

Loe ka: Henri Drell tegi Bundesliga debüüdi kaheksa NBA skaudi silme all