fbpx
Close

HINDED | U20 koondis lustis Rumeenia vastu algusest lõpuni: kaitse pidas ja “kahurid” paukusid

-Hetk Eesti - Rumeenia U20 koondiste mängult | Foto: Ekraanitõmmis

Eesti U20 korvpallikoondis näitas teisipäeval Gruusias, Tbilisis toimuval B-divisjoni EM-turniiril võimu, kui koguni 60 punktiga alistati seni 16 silmaga Luksemburgi võitnud ja 26 punktiga Islandile alla jäänud Rumeenia. Lõpunumbrid 108:48 (30:15, 32:9, 22:14, 24:10) peegeldavad meie esinduse igakülgset üleolekut päris veenvalt.

Eesti U20 koondisel on nüüd kolmest mängust kolm võitu ja enne viimast alagrupimatši Luksemburgiga on selge, et Eesti on A-alagrupi võitnud. See tähendab, et reedel mängitavas veerandfinaalis tuleb meile vastu B-alagrupi teise koha meeskond. Seal grupis on Rootsi liikumas võidu suunas ning teise koha selgitavad tõenäoliselt omavahelise kolmapäevase kohtumisega Gruusia ja Põhja-Makedoonia.

Kuna Eesti U20 koondise kohtumises Rumeeniaga oli ainus pinge see, kas ja millal Eesti tiimil keskendumine ära kaob ja veidi vastane ka mängu sisse lubatakse, siis otsustasime sel korral küll meeskondlikule sooritusele hinde anda, aga mängijate hindamise osa toome tavapärasest teistsugusena välja. Natuke veel kannatlikku lugemist ja saategi teada, kes mängijatest seekord esile tõstetud saavad.

scroll to top