Hugo Toom vedas Viimsi teises liigas Kalevi vastu võidule

-Hugo Toom | Foto: Korvpalliklubi Viimsi/Estover Facebook

Laupäeval peeti Saku II liigas üks A-alagrupi kohtumine. KK Viimsi/Kesklinna KK (2-3) võitis kodus 95:69 (21:21, 26:18, 21:16, 27:14) BC Kalev II (1-6) meeskonda.

Mängu esimene veerandaeg rullus Karulaugu Spordikeskuses võrdselt ning lõppes viigiseisul 21:21. Teisel mänguperioodil hakkas kodumeeskond vaikselt eest minema ja võttis poolajaks kaasa 8-punktilise eduseisu. Kalevlased jõudsid kolmanda veerandaja keskel Mikk Päeske korvist kolme punkti kaugusele (51:54), kuid Viimsi vastas kohe 9:0 spurdiga ja otsustavale veerandajale mindi väljakuperemeeste 68:55 juhtimisel. Viimast vaatust alustas Viimsi üheksa järjestikuse punktiga ning sellega oli mängu saatus lõplikult otsustatud. Kalevlastele kogunes mängu lõpuks 25 pallikaotust, mistõttu Viimsi sai mängust oluliselt rohkem pealeviskeid (89:68).

Viimsi resultatiivseim oli Hugo Toom 27 punkti ja 7 lauapalliga. Kevin Sünd tõi 16 punkti ja 5 lauapalli. Ralf Kompuse arvele jäi 13 ning Gregor Rikbergile 10 silma.

Kalevi eest viskas Ken Kuber 23 punkti ja tegi 3 vaheltlõiget. Martin Meeksalt 16 punkti ja 15 lauapalliga korralik kaksikduubel. Mikk Päeske noppis 8 punkti kõrvale 10 lauapalli.

Esmaspäeval kohtub B-alagrupis Terminal Oil (4-2) kodus BC Narvaga (3-6).