fbpx
Close

Idufirma raiub Kalev/Cramo mängijad plokiahelasse ja tahab spordifänluse viia uude ajastusse

Tehnopol Startup Inkubaatori programmis kasvav Cryplect koostöös BC Kalev/Cramoga tõi esmakordselt Eestis turule digitaalsed spordimeened, mis põhinevad päris sportlastel ning nende autentsus ja kordumatus on tagatud Etheriumi plokiahelaga.

Cryplect on platvorm, mis vahendab sportlaste ja spordiklubide poolt välja antud digitaalseid meeneid. Anname sportlastele ja spordiklubidele võimaluse läbi plokiahela tehnoloogia autentse digitaalse sisu kaitsmiseks ja müümiseks fännidele ja kollektsionääridele.

Fännid saavad Cryplecti platvormil luua oma unikaalse kollektsiooni lemmik sportlastest. Ühtlasi on võimalus oma kollektsiooni hallata ning tulevikus teiste fännidega koos meeneid osta, müüa ja vahetada, kirjutab BC Kalev/Cramo oma pressiteates.

Cryplecti juhi Marek Keskülli sõnul soovib Cryplect viia Eesti spordifänluse uuele tasemele: “Spordi toetamine läbi ajastute on olnud suhteliselt tavapärane, olgu selleks sponsorlused või fännivarustuse ja toodete ost. Meie soovime aga seda mustrit murda ning pakkuda inimestele digitaalseid meeneid nende lemmikmängijatest, mille läbi saavad fännid oma klubi toetada samal ajal omandades midagi ainulaadset.”

Cryplectil on kaks peamist eesmärki:

* Pakkuda spordiklubidele ja sportlastele mugavat võimalust oma tööd ja saavutusi digitaliseerida ja plokiahelasse üles laadida, luues kontrollitava tõendi, et nad on tokeni loojad ja omanikud.

* Pakkuda spordifännidele võimalust oma lemmikuid toetada ja nendesse investeerida ning samal ajal luua enda kollektsioon tõeliselt unikaalsetest digitaalsetest varadest.

Hetkel on Cryplecti platvormil võimalik osta nii digitaalsete kaartidega pakke kui ka mängijate individuaalseid kaarte. Poolfinaalide ajal välja tulnud esimene laine pakke, kus parimateks kaartideks võib lugeda Chavaughn Lewise ja Martin Dorbeku ainulaadseid 1/1 kaarte, on peaaegu läbi müüdud ning uus laine pakke on peatselt saadaval.

Tutvu platvormi, kaartide ja pakkidega SIIN.

scroll to top