Jaaksoni ja Konontšuki kodumeeskond asus veerandfinaalseeriat juhtima

-Mark-Andreas Jaakson | Young Guns GBA Invitational 2019

Mark-Andreas Jaaksoni ja Artur Konontšuki kodumeeskond Get Better Academy ehk GBA Europe alistas reedel Tšehhi esiliiga kolmandas veerandfinaalmängus võõrsil BK Litomerice Slavoj 74:63 (18:12, 14:23, 20:15, 22:13) ning asus seeriat 2:1 juhtima.

Algviisikus alustanud Jaaksoni arvele kogunes ligi 29 mänguminutiga 10 punkti (kahesed 3/5, vabavisked 4/7), 4 lauapalli ja 2 vaheltlõiget. Negatiivse poole pealt läks protokolli kirja 2 isiklikku viga.

Konontšuk sekkus mängu pingilt ning viibis väljakul 19 minutit, mille jooksul viskas ta 5 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/2, vabavisked 2/2), võttis ühe lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja sooritas ühe vaheltlõike. Samuti tegi ta ühe pallikaotuse ning 2 isiklikku viga.

GBA parim oli Kentucky Ülikooli kasvandik Sacha Killeya-Jones, kes kogus 20 punkti ja 9 lauapalli. Vastaste resultatiivseim oli 19 punkti visanud Jakub Zbroj.

Kolme võiduni peetava seeria järgmine kohtumine leiab aset pühapäeval, 7. aprillil GBA koduväljakul.