Järveläinenil jäi Plymouthi võidumängus kaksikduublist napilt puudu

-Joonas Järveläinen | Foto: Damian Pudner

Joonas Järveläineni koduklubi Plymouth Raiders sai reedel Suurbritannia kõrgliigas kirja kindla võidu, alistades võõrsil Sheffield Sharksi 85:56.

Avaveerand lõppes 19:19 viigiga, kuid poolajapausiks juhtis Plymouth Raiders juba 46:33 ning kolmanda perioodi järel 62:43.

Algviisikus alustanud Järveläinen viibis väljakul 26 minutit, mille jooksul viskas ta 12 punkti (kahesed 3/8, kolmesed 1/3, vabavisked 3/4), võttis 9 lauapalli, jagas kaaslastele 2 resultatiivset söötu, blokeeris ühe vastaste pealeviske, sooritas ühe vaheltlõike ning tegi 2 isiklikku viga. Tema takistamisel tegid vastased samuti 2 viga.

Üleplatsimeheks kerkis Järveläineni meeskonnakaaslane Donte Nicholas, kes viskas 28 punkti ja võttis 14 lauapalli. Vastaste resultatiivseim oli Christopher Alexander 13 punktiga.

Plymouth Raidersil on nüüd kirjas 13 võitu ja 15 kaotust, millega hoitakse turniiritabelis kaheksandat ehk viimast play-offi viivat kohta. Sheffield Sharksil on ette näidata 15 võitu ja 14 kaotust, mis annab neile neljanda koha.