fbpx
Close

Jalavigastus lõpetas Tom Kaldre hooaja: kahju, et see nii halval ajal juhtus

-Tom Kaldre | Foto: Siim Semiskar

-Tom Kaldre | Foto: Siim Semiskar

Laupäevasel G4S Noorteliiga – Rapla Avis Utilitas korvpallimängul nägi nukrat pilti, kus tribüünil istus Tallinna Kalev/TLÜ 19-aastane tagamees Tom Kaldre, kelle kõrval olid kargud ja parem jalg suure ortoosiga kinni pandud.

Kaldre sõnul on tegemist viienda metatarsaalluu väsimusmurruga. “Neljapäeval teise liiga mängu ajal astusin kuidagi valesti jala peale ja krõks käis läbi. Esmalt pean neli nädalat ortoosi kandma ja siis tehakse uus pilt. Siis sealt vaatab samm-sammu haaval edasi,” sõnas ta portaalile Korvpall24.ee.

Noormees tõenäoliselt sel klubihooajal enam väljakule ei pääse, kuid ise loodab ta suveks taas mänguvormi saada, et võidelda koha eest U20 koondises.

Meistriliigas tänavu Tallinna Kalevi põhirotatsiooni kerkinud 190 cm pikkune tagamees kogus 16 mänguga keskmiselt 17,8 minutit, 3,9 punkti, 1,7 lauapalli ja 1,5 korvisöötu.

Saku II liigas mängiva duubelrivistuse eest tegi ta kaasa 13 kohtumist ja sai kirja keskmiselt 29 minutit, 15 punkti, 4,5 korvisöötu, 4,1 lauapalli ja 2,6 vaheltlõiget.

“Isiklikult arvan, et enda arenguga tänasel hooajal võib rahule jääda. Kahju, et see vigastus nii halval ajal juhtus. Kuna ka Reimo Tamm ja Mario Paiste vigastustega väljas, siis on hetkel meie meeskonnal raske seis,” kommenteeris Kaldre.

Lõpetas noormees aga positiivsel noodil: “Mis ei tapa, teeb tugevamaks!”

scroll to top