Järveläinen ja Plymouth alistasid suureskoorilises mängus lähikonkurendi

-Joonas Järveläinen | Foto: Siim Semiskar

Suurbritannia korvpalli kõrgliigas lõpetas Joonas Järveläineni kodumeeskond Plymouth Raiders neljamängulise kaotusteseeria, kui Manchester Giantsi üle teeniti 103:97 võit.

Plymouth oli poolajaks 50:44 eduseisus ning kolmanda veerandaja lõppedes juhiti 12 punktiga. Vastased ei andnud aga alla ja võitsid viimase neljandiku 29:23, kuid kokkuvõttes sellest ei piisanud, et mäng enda kasuks pöörata.

Joonas Järveläinen teenis 28 minutit mänguaega ning viskas selle aja jooksul 15 punkti (vabavisked 4/5, kahesed 4/9, kolmesed 1/4), võttis 6 lauapalli, tegi 2 vaheltlõiget, andis 2 resultatiivset söötu ja tema vastu tehti 3 viga. Negatiivse poole pealt kogunes eestlase arvele 3 pallikaotust ja üks isiklik viga.

Plymouthi parimaks kerkis Tre Bowman 28 punkti ja 9 korvisööduga. 21 silma lisas Will Neighbour. Vastaste poolelt säras 29 punkti ja 12 lauapalliga David Kadiri. 20 silma ning 11 korvisöötu jäi Callum Jonesi nimele.

Liigatabelis on Plymouth (6-18) 12 meeskonna seas kümnendal kohal. Giants (3-19) asub koha võrra tagapool.