Hermet ja Forca Lleida olid võõrsil viienda järjestikuse kaotuse tunnistajateks

-Kregor Hermet | Foto: Siim Semiskar

Hispaania korvpalli esiliigas sai Kregor Hermeti koduklubi Forca Lleida reedel lähikonkurendilt Valladolidilt kindla, 60:75 kaotuse.

Esimene veerandaeg lõppes 20:20 viigiga, kuid Valladolid tegi poolajaks kümnepunktilise vahe sisse. Kolmanda veerandajaga otsustati ka mängusaatus, mis võideti 21:11. 20-punktilise kaotusseisu õnnestus Forca Lleidal kokkuvõttes küll 15 peale mängida, aga enamaks ei oldud võimelised.

Kregor Hermet viibis väljakul ligi 13 minut, kuid selle aja jooksul punktiarvet ei avanud. Eestlane eksis kahel vabaviskel ja ühel lähi- ning kaugviskel. Tema arvele jäi 3 lauapalli ja 3 pallikaotust, 2 isiklikku viga ning sama palju vigu tehti tema vastu.

Võitjate resultatiivseim oli Maximilian Hopfgartner 14 punktiga. Võrdselt 13 silma lisasid Oscar Miguel Alvarado Rodriguez ja Alejandro Reyes Abad, kelle arvele jäi vastavalt ka 9 korvisöötu ja 12 lauapalli. Forca Lleida parimana tõi 18 punkti Jarred Abiona Ogungbemi-Jackson. Papa Abdoulaye Mbaye toetas omasid 10 punktiga.

Turniiritabelis asub Forca Lleida (10-17) 13. kohal, Valladolid (12-15) on kümnes.