Järveläinen ja Plymouth kaotasid kindlast eduseisust

-Joonas Järveläinen | Foto: Siim Semiskar

Suurbritannia korvpalli kõrgliigas teenis Joonas Järveläineni kodumeeskond Plymouth Raiders võõrsil 80:91 kaotuse Cheshire Phoenix meeskonnalt, kuigi enne viimast veerandaega juhiti nende vastu 67:56.

Plymouth kaotas poolaja kolme punktiga, aga kolmas veerandaeg kuulus neile kindlalt, 26:12. Viimasel neljandikul ei jätnud Cheshire mingit võimalust Plymouthile, kui visati lausa 35 punkti vastaste 13 vastu ja pöörati kindel kaotusseis võiduks.

Joonas Järveläinen teenis ligi 15 minutit mänguaega, mille jooksul viskas ta 4 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 1/3, kolmesed 0/2), võttis 3 lauapalli ja tegi 2 isiklikku viga. Meeskonna parim oli Eric Eaves 16 punktiga. Võitjatele tõi Malcolm Riley 26 silma ja 10 lauapalli ning Robert Sandoval tegi peaaegu kolmikduubli, kui viskas 24 punkti, võttis 9 lauapalli ja andis ka 9 korvisöötu.

Turniiritabelis on Plymouth (6-19) 12 meeskonna seas kümnendal kohal, lähikonkurent Cheshire (11-14) on üheksas.