Kaitselauas raskustes olnud Forca Lleida teenis hooaja 18. kaotuse

-Kregor Hermet | Foto: Siim Semiskar

Neljapäeval Hispaania korvpalli esiliigas pika kaotusteseeria lõpetanud Kregor Hermeti koduklubi Forca Lleida pidi kolm päeva hiljem taas kaotusekibedust tundma, kui võõrsil jäädi Saenz Horeca Araberri meeskonnale alla 84:93.

Võõrustajad olid avaveerandil 27:17 paremad ning poolajaks oli nende eduseis 17-punktiline. Viimasele kümnele minutile läks Forca Lleida vastu 18-punktilisest kaotusseisust ja kuigi see veerandaeg 26:17 võideti, siis rohkemaks enam võimelised ei oldud. Suurt ülekaalu näitas kodumeeskond ründelauas, mis kuulus neile koguni 18:6.

Kregor Hermet teenis ligi 12,5 minutit mänguaega ning viskas selle jooksul 4 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 1/1, kolmesed 0/2) ja kogus 3 lauapalli. Eestlane andis ka ühe korvisöödu ja tegi 3 isiklikku viga. Meeskonna parim oli Brano Dukanovic 23 punktiga, võitjatele tõi 19 silma ja 9 korvisöötu Alec Martin Wintering.

Turniiritabelis on Forca Lleida (11-18) 13. kohal. Saenz Horeca Araberri (13-16) asub 9. tabelireal.