Hea esimene poolaeg tõi Hermetile ja Forca Lleidale võidu tabeli kolmanda üle

-Kregor Hermet | Foto: Siim Semiskar

Hispaania korvpalli esiliigas lõpetas Kregor Hermeti koduklubi Forca Lleida viiemängulise kaotusteseeria, kui alistati tabeli kolmas meeskond CB Prat 66:58.

Avaveerandi võitsid võõrustajad 19:12 ning poolajale mindi Forca Lleida 41:27 juhtimisel. Kolmandal veerandajal vähendas Prat vahe 11 punktile, kuid vaatamata ka viimase neljandiku 17:14 paremusele ei suudetud kaotusseisust enam välja tulla.

Kregor Hermet teenis 13 minutit mänguaega, kuid ei teinud ühtegi pealeviset. Tema arvele jäi 2 lauapalli, üks vaheltlõige ja 2 isiklikku viga. Võitjate parim oli Timothy Bo Derksen 15 punktiga, vastastele tõi 17 silma ja 12 lauapalli Emanuel Ion Cate.

Turniiritabelis paikneb Forca Lleida (11-17) 18 tiimi hulgas 13. kohal, Prat (21-7) jätkab kolmandana.