Järveläinenilt kaksikduubel, kuid Plymouthile taas kaotus

-Joonas Järveläinen | Foto: Siim Semiskar

Suurbritannia kõrgliigas pidid Joonas Järveläinen ja Plymouth Raiders (5-17) järjekordselt kaotusekibedust tundma, kui koduväljakul jäädi 76:88 alla Bristol Flyersile (11-10).

Bristol oli esimese poolaja lõppedes kahepunktilises eduseisus, aga peale kolmandat veerandaega jõudis Plymouth viigini. 2.25 enne lõppu oli seis 76:76, kuid külalised vastasid seejärel 12:0 spurdiga ning võitsid otsustava veerandaja kokkuvõttes 34:22.

Joonas Järveläinen sai 30 mänguminutiga enda nimele kaksikduubli, kui viskas 14 punkti (vabavisked 2/3, kahesed 3/7, kolmesed 2/5) ja võttis 11 lauapalli. Lisaks andis ta 3 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike ning tema vastu tehti 3 viga. Negatiivse poole pealt tegi eestlane 4 palikaotust ja kolm isiklikku viga.

Võitjate parim oli Panos Mayindombe 16 punktiga. Mike Vigor tõi 14 silma ja 13 lauapalli ning Leslee Smithi arvele jäi 13 punkti ja 10 lauapalli. Plymouthi resultatiivseim oli samuti 16 punkti toonud Tre Bowman. Sarnaselt Järveläinenile viskas 14 silma Louis Sayers.