fbpx
Close

Sten Olmre: Kreeka mäng oli minu elu kõige raskem, õnneks sain uue võimaluse

-Sten Olmre | Foto: Siim Semiskar

-Sten Olmre | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondis oli pühapäevases MM-valikmängus Tallinnas 78:62 parem Iisraeli meeskonnast ning tiimi resultatiivseimaks kerkis tagamängija Sten Olmre. Kui kaks päeva varem jäi ta mängus Kreekaga kahvatuks, siis Iisraeli vastu kogunes 27,5 minutiga hea visketabavusega 16 punkti (kahesed 2/4, kolmesed 4/7).

“Muidugi oli see oluline mäng, mängisime Eesti eest ja eile oli riigi 100. sünnipäev ning tegime väga ilusa kingituse,” sõnas Olmre pärast mängu portaalile Korvpall24.ee.

Olmre sõnul tõi meie koondisele edu hea mäng kaitses: “Kui meile visatakse vaid 62 punkti, siis võime ükskõik keda võita. Ka Kreeka 60 punkti peal hoidmine oleks tähendanud võitu. Tuleb võidelda, see ongi kogu edu võti.”

Kreeka vastu pidi Olmre puhkust andma mängujuht Sten Sokule ning sattus üsnagi keerulisse olukorda: “Ütlesin teistele ka, et Kreeka mäng oli minu karjääri kõige raskem. Ma pole mängujuhi kohal harjunud, kuna ei tee seda igapäevaselt… ning nüüd kohe Kreeka vastu…”

“Aga need võimalused, mis antakse, tule ära kasutada. Ma sain täna uue võimaluse, kuid tihtipeale seda teist korda ei tulegi. Ei ole vahet, mis rolli sa pead väljakul mängima, tuleb võimalust kasutada. Võin öelda, et mul vedas, sest sain teise võimaluse,” rääkis igapäevaselt TTÜ särgis palliv Olmre.

scroll to top