fbpx
Close

Kristian Kullamäe: meil on tohutu potentsiaal ja usun, et suudame ka EM-il tegusid teha!

-Kristian Kullamäe | Foto: Ekraanitõmmis

-Kristian Kullamäe | Foto: Ekraanitõmmis

Eesti meeste rahvuskoondis kvalifitseerus esmaspäeval taas Euroopa meistrivõistlustele, mis leiab aset 2022. aasta septembris. B-alagrupi viimases valikmängus kohtuti Põhja-Makedooniaga ning mäng kaotati küll 84:86, aga omavahelistes mängudes jäi Eesti peale. Koondise tagamängija Kristian Kullamäe kiitis oma meeskonnakaaslasi ja eesmärk, millega Venemaa “mulli” kohale tuldi, sai täidetud.

“Arvan, et see oli kõige hullumeelsem mäng, mida eales olen mänginud. Kuigi kaotasime, siis olen väga õnnelik oma meeskonna üle, et suutsime kvalifitseeruda ja see on meie jaoks suur asi. See oli meie moment end näidata, et meie riigis on talenti. Meil on tohutu potentsiaal. Olen väga optimistlik, et järgmisel aastal suudame EM-il samuti vägevaid esitusi teha,” rääkis Kullamäe mängujärgsel pressikonverentsil.

“Mäng oli raske, üks raskemaid, mis seni mänginud olen. Oleme noor meeskond, meil jääb rasketel hetkedel kogemusest puudu, kuid meil on väga hea meeskonnasisene keemia – nii hotellis, riietusruumis ja üldse siinses “mullis”. Jäime ühtseks, meil polnud indiviide. Mäng oli närviline, sest teadsime mis on kaalul – kui kaotame teatud vahega, siis ei kvalifitseeru EM-ile. Raske oli valmistuda, aga vähemalt lõpuks oli tulemus positiivne.”

“Tulla Venemaale, teada, mis on kaalul – see oli üks kõige keerulisemaid mänge ja turniire, mis on olnud. Olen väga õnnelik võistkonna üle, et suutsime siit ära minna sellega, mille eesmärgiks panime, kui kogunesime. Väga hea meel on kõigi üle ja ootame juba järgmisi mänge!” lisas Kullamäe lõpetuseks.

scroll to top