fbpx
Close

Debütant Kristian Kullamäe: Tiit Sokk ütles, et ma mängiks julgelt ja ei põeks

-Kristian Kullamäe | Foto: Siim Semiskar

-Kristian Kullamäe | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondis sai pühapäeval MM-valiksarjas väärt võidu, kui Saku Suurhallis mängiti 78:62 üles Iisraeli koondis. Eesti poolel kerkis üheks sangariks 18-aastasena oma debüüdi teinud Kristian Kullamäe, kes tabas kaks kolmest ja tõi kokku 8 punkti.

“Kuna ma õnnestusin, siis ei olnud mingeid probleeme mängida,” sõnas Kullamäe pärast mängu ja lisas, et kuna tal Saksamaa kõrgliigakogemus all, siis polnud suure rahva ees keeruline mängida. “Täna õnneks tundsin ennast platsil mugavalt ka ja kui viskad sisse, siis on alati tore mängida.”

“Kolm päeva koos koondisega treenides ja täna mängides oli lõpuks (üksteisemõistmine) enam-vähem, aga üldiselt oli ikka suhteliselt toores veel, sest minu jaoks on kõik uued mehed, kellega ma pole koos mänginud,” sõnas noormees.

Kullamäe sõnul pakkusid koondise vanemad pallurid talle nii mängus kui ka treeningutel kõvasti tuge ning ees ootav tase polnud üllatav: “Ma ikka teadsin, kuhu ma tulen. Meeste vahel ma olen Saksamaal saanud kogemusi, ma ei kartnud midagi ja tundsin ennast mugavalt.”

Noormehe sõnul teatas peatreener Tiit Sokk talle juba enne mängu, et vaim tuleb valmis panna, sest mänguminuteid võib tulla. “Ütles, et platsile minnes mängi julgelt ja ära põe.”

scroll to top